Angel Navajo                     

!!! Puppies for sale !!!

 

    

Bichon á poil frisé

 

Bichon havanais

 

Color Bolognese

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace o našem prodeji a podmínkách rezervace

Štěňátka u nás vyrůstají v běžném chodu domácnosti, jsou zvyklá na lidi, na jiné pejsky. Učíme je hygienickým návykům na dětské přebalovací podložky. Od čtvrtého týdne je učíme jíst z misky rozmočené granulky a postupně je zvykáme na suché krmení. Při odběru většinou papají už suché granule. Štěňátka jsou krmena vysoce kvalitním krmením, stejně jako všichni naši bišoni, Purina PRO PLAN puppy small, při odběru si každé štěňátko od nás odnese do začátku startovací balíček  tohoto krmení.

Dále jsou štěňátka při odběru v 8.týdnech 1x očkovaná (NOBIVAC puppy DP či Biocan Puppy DP), 3 x odčervená, tetovaná, na základě domluvy i možnost čipu, vybavená platným očkovacím průkazem nebo Europassem, jedinci starší 8.týdnů mají očkování dle svého dosaženého věku.

 S každým kupujícím uzavíráme kupní smlouvu se zárukou na zdraví štěňátka !

Každé naše odchované štěně má vystavený FCI rodokmen, při vývozu do zahraničí mají vystavený Export Pedigree!

Odběr našich štěňátek je možný od 8.týdne věku !

Při rezervaci štěněte požadujeme zálohu ve výši 1/3 z celkové ceny štěněte, nebo případně dle domluvy. Pokud nedojde k plnění závazku z naší strany je záloha celá vrácena. Pokud dojde ke zrušení rezervace štěněte ze strany kupujícího je tato záloha nevratná !

2/3 ceny jsou splatné při odběru, nebo je možné si zbytek ceny rozdělit do několika splátek --- možnost prodeje na splátky, na základě kupní smlouvy a splátkového kalendáře.

Cena se odvíjí od kvality štěněte, jeho rodičů, od druhu plemene, u Havanského psíka či Barevného Boloňáka záleží i na barevné variantě.

Chovatelský servis samozřejmostí.

Každý odchovaný vrh má zde na webu svoji stránku, kde jsou přidávány fotky, jak štěňátka rostou !

Přehled volných štěňátek je zde v sekci na prodej, rozdělený podle námi chovaných plemen !

Po domluvě je možnost odběru štěňátka  v Praze v bytě na Chodově !

Naší snahou je odchovávat šťastná a zdravá štěňátka !